ÖRN E-POE KASUTUSLEPING

1. ÜLDSÄTTED
1.1. Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Eesti Vabariigi seadustest ja ning e-poe Kasutuslepingus kokkulepitust.
1.2. ÖRN-l on õigus ühepoolselt muuta kasutajalepingu tingimusi ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest elektronposti teel kirjalikult Klienti.
1.3. E-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele isikutele kui juriidilistele isikutele.

2. TOOTED
2.1. E-poes pakutavad tooted sisaldavad toote kirjeldust ja hinda.
2.2. Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. ÖRN jätab endale õiguse muuta toote kirjeldust Kliendile sellest ette teatamata.
2.3. E-poes kuvatud toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu.

3. OSTU SOORITAMINE
3.1. ÖRN e-poes ostlemiseks peab Klient valima meelepärased tooteid ÖRN koduleheküljel www.ornlabs.ee, täitma lahtrid elektroonilisel tellimisvormil ning tasuma täies ulatuses toote maksumuse Örn OÜ arveldusarvele LHV pangas EE907700771001499910, märkides selgitusse tellimuse numbri.
3.2. Klient kohustub sisestama Tellimuse täitmiseks nõutud korrektsed andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, e-mail, kätte toimetamise viis ning vajadusel lisainfo).
3.3 ÖRN ei vastuta Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud Tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
3.4. 1-2 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist saadetakse Kliendi meili peale tellimiskinnitus, milles kas kinnitatakse tellimus või pööratakse tähelepanu esinenud tõrkele (nt kui toode on välja müüdud).
3.5. Kui pakutavat Tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab ÖRN Kliendiga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga. Kliendi mittenõustumisel pakutuga tagastatakse tasutud ostuhind esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 pangapäeva jooksul.
3.6. ÖRN postitab kauba 1-2 tööpäeva jooksul.
3.7  ÖRN OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, ÖRN OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

4. HINNAD
4.1. Kõik ÖRN e-poes olevad hinnad on Eurodes ning sisaldavad käibemaksu.
4.2. ÖRN-l on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu.
4.3. Juhul kui kodulehel on inimliku eksituse või süsteemivea tõttu tootele märgitud nullhind, ei ole ÖRN kohustatud seda kaupa ostjale märgitud hinnaga müüma.
4.4. Kliendil tuleb tellimuse kinnituseks tasuda nii toote hind kui postikulu.
4.5 Makseviiside loetelu: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank

4.6 Kõik hinnad on kuvatud valuutas EURO.  makseid vahendab Maksekeskus AS.

5. TARNEAEG JA KOHALETOIMETAMISE TINGIMUSED
5.1. Kliendil on õigus valida kahe erineva kauba kättesaamisviisi vahel:
5.1.1 SmartPost pakiautomaat;
5.1.2 Omniva pakiautomaat;
5.2. ÖRN saadab kauba makse laekumisele järgmise 1-2 tööpäeva jooksul.
5.3. Juhul, kui tellimus on vormistatud nädalavahetusel (s.t. ajavahemikul reedel pärast kella12.00 kuni esmaspäeval kella 8.59-ni) või riigipühal, hakkab eelnimetatud 48-tunnine kaubalähetamise tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneva esimese tööpäeva kella 9.00-st.
5.4. Kaup toimetatakse Kliendi poolt tellimuse vormistamisel viidatud pakiautomaati, kust klient saab tellitud kauba kätte SMS-na saadud turvakoodi sisestamisel.

5.5 Tarnepiirkond on üle Eesti. Tarnepartneriteks on DPD, Omniva ja Smartpost.
5.6. Soovitame Kliendil mitte kustutada turvakoodi oma telefonimälust enne, kui siinsetes tingimustes sätestatud tasuta tagastusõiguse periood on möödunud – kauba saab tagastada sama SMS-i teel saadud koodi alusel.
5.7. Vastavalt kokkulepetele logistikapartneritega jõuab ÖRN e-poest tellitud kaup kliendi poolt tellimuse vormistamisel viidatud pakiautomaadini kuni7 päeva jooksul alates kogu kauba maksumuse laekumisest ÖRN-i arvelduskontole, v.a. juhul, kui konkreetse toote juures on märge, et selle lähetamise ja / või kohaletoimetamise aeg erineb käesolevates üldtingimustes fikseeritust.
5.8. Ülalnimetatud kohaletoimetamistähtajad on indikatiivsed ning võivad sõltuda asjaoludest, mis ei ole ÖRN-i määratleda. ÖRN ei vastuta hilinemiste eest, mis on põhjustatudkolmandatest osapooltest sõltuvatest asjaoludest.
5.9. ÖRN ei vastuta tellitud ja ostetud kauba eest selle transportimise jooksul. Kauba kättesaamise hetkest pakiautomaadist läheb kauba kahjustumise ja/või kadumise risk üle tellijale.
5.10. Kaubad toimetatakse kätte elektroonilise arve-saatelehe alusel, mis on ühtlasi maksedokument, seda juhul, kui ei ole klienti teisiti informeeritud.
5.11. Kui kätte toimetamise tähtaja jooksul ei ole kaup ostjale kätte toimetatud ja ÖRN ei ole Kliendiga ühendust võtnud, peab Klient helistama klienditeenindusenumbril +372 59089967 või saatma e-kirja aadressil info@ornlabs.ee.

6. SOODUSKAMPAANIAD
6.1. Sooduskampaaniate puhul tuleb täpselt tähele panna kampaaniainfot.
6.2. Soodustus kehtib too(de)te suhtes, mille kohta see on kampaaniatingimustes otseselt väljendatud.
6.3. Soodustus kehtib ühe sooduskupongi alusel reeglina ühe (1) ostetava kauba kohta, v.a. juhul, kui konkreetse kampaania tingimustes on otsesõnu teisiti ette nähtud.
6.4. Soodustuse kasutamiseks tuleb ÖRN kodulehel tellimuse vormistamisel sisestada sooduskampaania või-kupongi kood andmeväljale „muu info“.

7. TELLIMUSE MUUTMINE, TÜHISTAMINE, PRETENTSIOONID
7.1. Üldsätted
7.1.1. ÖRN-le kauba tagastamine on tasuta.
7.1.2. Klient on kohustatud tagastama kauba vigastusteta, originaalkoguses ja originaalpakendis.
7.2. Tähtajad
7.2.1. Neljateistkümne (14) päeva jooksul kauba kättesaamisest tuleb tagastussoovist ÖRN-le teada anda.
7.2.2. Kolmekümne (30) päeva jooksul pärast ÖRN-i teavitamisest oma tagastussoovist tuleb tooted tagastada.
7.2.3. Tarbija on teadlik, et toode on käsitöö, mis tähendab, et toote kvaliteet võib olla vähesel määral kõikuv ning ei pruugi sobida iga koostisega vee ning nõudepesumasina puhul.

7.3. Tagastamise protseduur
7.3.1. Kui tootel on avastatud puudus, tuleb sellest teada anda aadressil info@ornlabs.ee. E-maili tuleb märkida Tellimus, millest soovitakse taganeda ning lisada Kliendi kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, Tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon).
7.3.2. Kauba tagastamise põhjuste seletamine ei ole kohustuslik, kuid ÖRN on tänulik selgituse eest.
7.3.3. ÖRN saadab Kliendile e-maili peale vastuse, milles kinnitatakse Klienti vahetus- või tagastussoovi kättesaamist ning teavitatakse Klienti näiteks sellest, kas tema poolt soovitud vahetamine on võimalik.
7.3.4. Pärast ÖRN–lt kokkulepet kinnitava e-maili saamist saadab Klient vahetusele või tagastusele minevakauba tagasi ÖRN-le.
a) sama SMS-iteel saadud koodi alusel, millega Klient kauba automaadist kätte sai;
b) aadressile Örn OÜ, Padriku tee 4/2-8, 11912 Tallinn.
7.3.5. Klienti teavitatakse e-maili teel, kui tagastatud kaup on ÖRN-i jõudnud.
7.3.6. Kliendile kantakse raha tagasi samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine ÖRN-le ühe nädala jooksul alates kauba ÖRN-le tagasilaekumisest.

NB! Küsimuste ning arusaamatuste korral helistage tööpäeviti numbril +372 59089967.

8. ISIKUANDMED JA NENDE KASUTAMINE
8.1. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine e-poes Tellimuse registreerimisel.
8.2. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega.
8.3. Klient annab selge ja teadliku nõusoleku ÖRN-le enda isikuandmete töötlemiseks.
8.4. Kliendil on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid samuti neid muuta või paluda kõrvaldada oma isikuandmed registrist.
8.5. Klient annab ÖRN-le nõusoleku saata müügipakkumisi Tellimuse esitamisel sisestud elektronposti aadressil juhul, kui on märkinud ära vastava nõusoleku Tellimuse esitamise lehel linnukesega vastavas aknas.

9. VASTUTUS
9.1. Klient kohustub kasutama e-poe teenust üksnes vastavalt seadusele ja headele tavadele tuginedes.

10. VAIDLUSTE LAHENDAMINE
10.1. e-poe Kasutuslepingust tulenevad erimeelsused Kliendi ning ÖRN vahel lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse erimeelsus Harju Maakohtus.

11. KASUTAMISTINGIMUSED
11.1. Kasutuslepingus toodud tingimustega tutvumine on Kliendile kohustuslik.
11.2. Tellimuse esitamisel märkides linnukesega vastavas aknas „Olen tutvunud tingimustega”, nõustub Klient, et on tutvunud Kasutuslepingus toodud tingimustega, neist aru saanud ja nõustub Kasutuslepingus toodud tingimustega.

Örn OÜ

Kehtiv alates 12.05.2015


Kontaktandmed:
Örn OÜ
Reg. nr: 12800898
Aadress: Ilmarise 5-77, 11613 Tallinn,
Arveldusarve:
LHV: EE907700771001499910
E-mail: info@ornlabs.ee
Telefon: +372 59089967